.

.

Божиќни светла LED жица снегулка светла Божиќни декоративни светла USB батерија кутија новогодишна елка жица светла Божиќни светла во затворено топло предводено

Божиќни светла LED жица снегулка светла Божиќни декоративни светла USB батерија кутија новогодишна елка жица светла Божиќни светла

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Зачудувачки око цел ден : Дизајнот на светлата на снегулката дозволува да влезе светлината, да се користи целосна употреба на ефектот на светлината и сенката, што е многу погодно за украсни украси и создава празничка атмосфера Божиќни лесни светла, кабел на отворено Божиќни лесни светла, Божиќни светла на отворено, светилки меки предводени жици светла за спална соба. Случај за батерии - напојуван од батеријата, може да има 2 батерии АА за попогодно аранжман (батерија не е вклучена). Светлата со снегулка висат светла на прозорецот се само зачудувачки во прозорец, над мантија или каде било во вашата куќа! Може да се инсталираат и на огништето, обесени на wallидот, дури и за украсување на елката. Одлично чувство за Божиќна декорација, дава такви Празнична трема. УСБ -кутија за кутии за елки за елки за елкирање Материјал : ПВЦ боја : Како што се прикажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди