.

.

Елка Здолниште Со Пом Трим Денот На Благодарноста-Тиква-Пита Празник Божиќ Дома Украси 36

Елка Здолниште Со Пом Трим Денот На Благодарноста-Тиква-Пита Празник Божиќ Дома Украси 36

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кадифен Материјал За Заштита На Вашиот Под Отворот Има 3 Врски За Прицврстување На Здолништето На Дрвото Околу Дрвото И Изгледа Одлично. Ние Нудиме Дрво Здолниште Од Три Различни Големини За Вашиот Избор За Покривање На Вашите Новогодишни Елки, Можете Да Купите Врз Основа На Вашето Барање. Ова Здолниште За Новогодишна Елка Има Уникатна Шема Со Симпатичен Дизајн На Украсување Пом Што Ќе Донесе Топла Силна Празнична Атмосфера На Вашето Семејство. Ова Шармантно Здолниште За Новогодишна Елка Е Совршено За Чување На Подовите Од Вашиот Дом Или Канцеларија Без Борови Иглички Или Сок Од Дрвја Во Текот На Целата Сезона. Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кадифен Материјал За Заштита На Вашиот Под. Отворот Има 3 Врски За Прицврстување На Здолништето На Дрвото Околу Дрвото И Изгледа Одлично. Ние Нудиме Дрво Здолниште Од Три Различни Големини За Вашиот Избор За Покривање На Вашите Новогодишни Елки, Можете Да Купите Врз Основа На Вашето Барање. Ова Здолниште За Новогодишна Елка Има Уникатна Шема Со Симпатичен Дизајн На Украсување Пом Што Ќе Донесе Топла Силна Празнична Атмосфера На Вашето Семејство. Ова Шармантно Здолниште За Новогодишна Елка Е Совршено За Чување На Подовите Од Вашиот Дом Или Канцеларија Без Борови Иглички Или Сок Од Дрвја Во Текот На Целата Сезона.

Други карактеристики

Најдобри понуди