.

.

Портокал Мачки Помпон Елка Здолниште Партија Декорација Дрво Здолниште. Дијаметар 30/36/48 Инчи

Портокал Мачки Помпон Елка Здолниште Партија Декорација Дрво Здолниште. Дијаметар 30/36/48 Инчи

DEN 542.08

Количина на стоки
Тековен

Портокал Мачки Дизајн Забелешка : Целосна Ширина Убаво Печатени Материјал Елка Здолниште Со Круг На Декоративни Помпон Чипка Околу Неа, Едноставно Прекрасно! Инструкции За Инсталација : Отворот Има Затворач За Врзување Што Овозможува Да Се Завитка Околу Елката И Да Се Прицврсти Под Дрвото За Брзо И Лесно Украсување На Вашето Дрво. Применливи Сцени : Погоден За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Нова Година И Други Празници, Исто Така Погоден За Продажба На Трговски Центар, Промоции, Годишни Церемонии На Состаноци, Настани Во Заедницата, Сценски Настапи, Украси За Празнични Забави Итн. Зголемете Ја Топлата Атмосфера На Празникот И Ставете Ги Луѓето Во Среќно Карневалско Расположение!. Додатоци : 3 Врски Со Јаже, Опкружени Со Круг Декоративна Помпонска Чипка, Лесни За Инсталирање. Инструкции За Перење. Рачно Перење Или Лесно Перење Во Машина, Не Избелувајте. Портокал Мачки Дизајн Забелешка : Целосна Ширина Убаво Печатени Материјал Елка Здолниште Со Круг На Декоративни Помпон Чипка Околу Неа, Едноставно Прекрасно!. Инструкции За Инсталација : Отворот Има Затворач За Врзување Што Овозможува Да Се Завитка Околу Елката И Да Се Прицврсти Под Дрвото За Брзо И Лесно Украсување На Вашето Дрво. Применливи Сцени : Погоден За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Нова Година И Други Празници, Исто Така Погоден За Продажба На Трговски Центар, Промоции, Годишни Церемонии На Состаноци, Настани Во Заедницата, Сценски Настапи, Украси За Празнични Забави Итн. Зголемете Ја Топлата Атмосфера На Празникот И Ставете Ги Луѓето Во Среќно Карневалско Расположение!. Додатоци : 3 Врски Со Јаже, Опкружени Со Круг Декоративна Помпонска Чипка, Лесни За Инсталирање. Инструкции За Перење. Рачно Перење Или Лесно Перење Во Машина, Не Избелувајте.

Други карактеристики

Најдобри понуди