.

.

Оазискрафт 2фт Маса Елка - 24 инчен Елка, Мала Елка Со Бура База, Вклучува Мали БЕЛИ LED Светла И Крпа Торба База

Оазискрафт 2фт Маса Елка - 24 инчен Елка, Мала Елка Со Бура База, Вклучува Мали БЕЛИ LED Светла И Крпа Торба База

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

?Мало Дрво За Масичка-Оазискрафт Масичка Елка 2ft е совршен избор за украсување ВО Р, кампер, кабина, детска соба или друг мал простор. Ако барате акцентни парчиња на табла или друга маса за сервирање, таа исто така ќе работи многу добро како централен дел. Пријатно ќе изненадите како мало дрво додава расположение во секоја просторија. ?Не е потребно склопување-Симпатична Елка на Масата веднаш од кутијата. Само извлечете ја елката од 2 стапки од кутијата и изматете ги гранките, ќе треба да поминете неколку минути "размавтајќи" и уредувајќи ги гранките, но тоа не трае многу. ?Природна Убавина-сечилата На божиќното дрво Оазискрафт 24 инчи се направени од висококвалитетен пвц материјал, различни видови борови иглички и има вештачки снег натрупан на одредени гранки што создава повеќе зимски И Божиќен амбиент. ?ЛЕД Стринг Лајт-оазискрафт мала претходно осветлена Маса За Новогодишна елка работи со батерија и доаѓа со функција за тајминг од 6 часа. Не мора да го приклучувате во штекер, па може да го поставите таму каде што сакате без проблеми. ?Совршен Подарок - оваа елка на масата ќе направи шармантно централно парче со вистинска големина за Вашите Семејни божиќни планови и ќе донесе расположение во текот на целата година. Можете да ги промените украсите и да ја додадете вашата оригиналност на Оваа Елка на Масата. ?Мало Дрво За Масичка-Оазискрафт Масичка Елка 2ft е совршен избор за украсување ВО Р., кампер, кабина, детска соба или друг мал простор. Ако барате акцентни парчиња на табла или друга маса за сервирање, таа исто така ќе работи многу добро како централен дел. Пријатно ќе изненадите како мало дрво додава расположение во секоја просторија. ?Не е потребно склопување-Симпатична Елка на Масата веднаш од кутијата. Само извлечете ја елката од 2 стапки од кутијата и изматете ги гранките, ќе треба да поминете неколку минути "размавтајќи" и уредувајќи ги гранките, но тоа не трае многу. ?Природна Убавина-сечилата На божиќното дрво Оазискрафт 24 инчи се направени од висококвалитетен пвц материјал, различни видови борови иглички и има вештачки снег натрупан на одредени гранки што создава повеќе зимски И Божиќен амбиент.

Други карактеристики

Најдобри понуди