.

.

Светло за декорација на Денот на Свети Патрикс, светло, осветлена зелена LED светло батерија управувана за ирска среќна забава на Денот на Денот на Сент Патрик Среќа

Светло за декорација на Денот на Свети Патрикс, светло, осветлена зелена LED светло батерија управувана за ирска среќна забава

DEN 287.20

Количина на стоки
Тековен

Светлата на Денот на Свети Патрик : Зелените лисја се симбол на среќа, а обрасците и зборовите на прозорецот се типични среќни елементи на Денот на Свети Патрик Може да се обеси на прозорецот или тремот за да се остави минувачите да ја видат светлината, која се користи за одбележување на Свети Патрик, покровител на Ирска. Ирски благослови украси : 1 парче ирски благослов светло, со големина од 8 инчи, со кука за знак на среќна врата, висечки прозорски светла се печати срамнок венец, ирски благослов, ден на Свети Патрик, па натаму, да го направите вашиот ден на Свети Патрик Сјај во мракот. Работена со батерија : Светлото за декорација на прозорецот на Денот на Свети Патрик се напојува со 3 парчиња батерии ААА (не е вклучена), без потребите на кабли за влечење или користење на приклучоци и приклучоци, и може лесно да се контролира со прекинувачот [вклучено/исклучено]. Квалитетен материјал : Декоративната светлина на Денот на Свети Патрик е изработена од квалитетни ПВЦ материјали, сигурен и безбеден за употреба, се применува мала потрошувачка, која нема да се прегрее лесно по долгорочната употреба; Безбедно е за деца и домашни миленици и лесен за складирање.

Други карактеристики

Најдобри понуди