.

.

Оревокршач за Божиќни декор транспаренти, 6 -тина големина на војник во војник модел на оревчери за тремот, знак за Божиќ за декорација за влезна врата двор дома гра?

Оревокршач за Божиќни декор транспаренти, 6 -тина големина на војник во војник модел на оревчери за тремот, знак за Божиќ за декорација за влезна

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Божиќни транспаренти Голема големина - Божиќниот знак за висина на оревчерот е 11,8 x 70 инчи (30 x 180 см) Дното на секој транспарент на вратата на оревчерот има громити во аглите и може да приложи некои тегови на овозможуваат да се заштити од транспарентите што се разнесени од ветрот и да бидат исправени. Совршени Божиќни украси на оревчери - 2 x Оревократен живот со големина на живот. Оваа декорација на Божиќни тремови на Оревокршач има супер убава и живописна боја, уникатна дизајнирана за Божиќ. Можете да ја обесувате оваа Божиќна оревче на огништето, дневната соба, кујната, тревникот или градината, гаражата, балконот, продавниците и другите распоред на сцената. Тоа ќе ви носи импресивен момент со вашето семејство/пријатели/соседи/гости. Квалитетно занаетчиство - Овие знаци на Божиќни тремови на оревчерот се изработени од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, која е доволно цврста со живописни бои, издржливи и еднократно, анти -брчки и лесен за лесно складирање и носење. Елеганција и шарм - Добредојдовте пријатели и семејство во вашата Божиќна забава со украсување на вашиот дом со знамиња на транспарент на тремот! Додадете чувство за Божиќна празнична атмосфера, смешна и нова декорација за да ги пречекате вашите гости. Широка апликација - знак на тремот на оревци е совршен додаток на вашата Божиќна декорација за влезната врата, вратата на тремот, дворот, градината, дневната соба, трпезаријата, канцеларијата. Одликувајќи се со регална униформа, тие прават шармантни декоративни изјави за вашиот дом. Не се двоумете се да одите и со Божиќна оревокрша со големина на живот за навистина да влезете во празничен дух!. Божиќни транспаренти Голема големина - Божиќниот знак за висина на оревчерот е 11,8 x 70 инчи (30 x 180 см). Дното на секој транспарент на вратата на оревчерот има громити во аглите и може да приложи некои тегови на овозможуваат да се заштити од транспарентите што се разнесени од ветрот и да бидат исправени. Совршени Божиќни украси на оревчери - 2 x Оревократен живот со големина на живот. Оваа декорација на Божиќни тремови на Оревокршач има супер убава и живописна боја, уникатна дизајнирана за Божиќ. Можете да ја обесувате оваа Божиќна оревче на огништето, дневната соба, кујната, тревникот или градината, гаражата, балконот, продавниците и другите распоред на сцената.

Други карактеристики

Најдобри понуди