.

.

ЦЕАН СОЛАРСКИ СИСТЕМ ПЛАНЕТ Божиќна украс, украс за новогодишна елка за Божиќ украсен украс Галакси, образовен порцелан украс Божиќ, виси украс

ЦЕАН СОЛАРСКИ СИСТЕМ ПЛАНЕТ Божиќна украс, украс за новогодишна елка за Божиќ украсен украс Галакси, образовен порцелан украс Божиќ,

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Висок квалитет : Висок квалитет на порцеланска/керамичка површина што е долготрајна слика Печатено од две страни : Дизајнот е трајно отпечатен од обете страни на рамен кружен керамички украс кој приближно мери 3 инчи. Декорација : Овој украс може да се користи како декорација на новогодишна елка. Виси на дрвото заедно со божиќни топки и изгледа многу убаво. Исто така, може да се обеси на камини, прозорци, автомобили и други места за одбележување на новата година. Покрај тоа, тоа е исто така забавна декорација за роденденските забави на свадбата и раѓањата на бебето за време на Божиќ. Совршен Божиќен подарок : Добро изработениот керамички украс ќе биде уникатен Божиќен подарок за ширење на празничниот дух, совршен за пријатели кои разменуваат подароци за време на сезоната на празници. Услуга по продажба : Ако не сте задоволни од ефектот на нашите Божиќни украси, ние ќе ги вратиме или ќе ги замениме со нови Божиќни украси бесплатно. Ако има проблеми, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Висок квалитет : Висок квалитет на порцеланска/керамичка површина што е долготрајна слика. Печатено од две страни : Дизајнот е трајно отпечатен од обете страни на рамен кружен керамички украс кој приближно мери 3 инчи. Декорација : Овој украс може да се користи како декорација на новогодишна елка. Виси на дрвото заедно со божиќни топки и изгледа многу убаво. Исто така, може да се обеси на камини, прозорци, автомобили и други места за одбележување на новата година. Покрај тоа, тоа е исто така забавна декорација за роденденските забави на свадбата и раѓањата на бебето за време на Божиќ. Совршен Божиќен подарок : Добро изработениот керамички украс ќе биде уникатен Божиќен подарок за ширење на празничниот дух, совршен за пријатели кои разменуваат подароци за време на сезоната на празници.

Други карактеристики

Најдобри понуди