.

.

Сет на исповед, симулирани ливчиња од роза, жици светла, балони, шарени светла, LED светла со писмото што те сакам, што може да биде подароци за loversубителите на разни ф?

Сет на исповед, симулирани ливчиња од роза, жици светла, балони, шарени светла, LED светла со писмото што те сакам, што може да биде

DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен

☞ Совршена декорација на сцената на исповед : најсоодветен подарок за жени, кој се користи за создавање романтична атмосфера, за да се заврши исповедта, предлогот за брак, итн, Може да се користи и за изразување емоции на разни фестивали. ☞ Погодно за многу места : Може да се постави дома или во багажникот на возилото, давајќи her најсовршено изненадување. ☞ Потсетување : Пред да го надуете светлечкиот балон, прво извадете го изолациониот лист внатре за да го испумпате воздухот и содржи три батерии на копчињата за да сјае. По надувувањето, времето за емитување на светлината е околу 2 часа. Се препорачува да се наплати 15 минути пред тоа. ☞ 100% услуга : Ние ќе се потрудиме да ви служиме, да избереме висококвалитетни производи и да гарантираме висококвалитетно, и сè што треба да направите е да ги додадете нашите производи во вашата количка. Се надеваме дека ќе ви служиме и ќе го направиме вашиот живот подобар е нашата искрена желба. ☞ 100% гаранција за задоволство : Ако не сте 100% задоволни од нашите производи и ако тие не ги исполнуваат вашите задоволства, ве молиме слободно контактирајте со нашата услуга за клиенти. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение во рок од 24 часа. Светот секогаш ќе се сретне со вистинската личност.

Други карактеристики

Најдобри понуди