.

.

Декорации за висечки светла за божиќни прозорец Plplaaoo

Декорации за висечки светла за божиќни прозорец Plplaaoo

DEN 156.48

Количина на стоки
Тековен

★ 【Напојување на батеријата】 Оваа ламба може да се напојува со батерии 3x AAA (не е вклучено) и може да биде флексибилно избрана на кој било начин, што е многу погодно Забелешка дека овие LED стринг светла бараат три батерии, не вклучуваме батерии. ★ 【Лесен за употреба】 Само залепете ја на прозорецот, користете ја батеријата и притиснете го копчето Вклучено/исклучување за употреба (режим на осветлување : стабилно и светло светло). Вие нема да ја пропуштите шансата да добиете прекрасен висички фенер, кој Може да се користи како впечатлива декоративна фокусна точка во вашиот дом и ќе создаде поромантична атмосфера за вас ноќе. ★ 【Лесно е да се обеси】 Божиќната ламба за декорација има Божиќна форма на Деја Мраз со чаша за вшмукување, што не му штети на идот. Можете да го обесувате на новогодишна елка, прозорец или влезна врата или да ја користите како декорација на работната површина каде било, и може да се користи повторно. ★ 【Широк спектар на апликации】 Нашата LED Божиќна пијачка светла Декорација е совршена за Божиќ, Нова Година, Свадба, Бебе туш, роденден, Декорација на прослава, празник, Фестивал, Дома, Градина, Кафе, ресторан, итн. Бидете убави украси за новогодишни елки, прозорци или камини, исто така убави Божиќни подароци или подароци за домаќинство. ★ 【Препорачано со употреба на површина】 Едноставно е да ја прикачите чашата за вшмукување на мазни површини како што се стакло, огледала, плочки, мермер и не'рѓосувачки челик, наместо груби текстурирани површини и позадина. ★ 【Напојување на батеријата】 Оваа ламба може да се напојува со батерии 3x AAA (не е вклучено) и може да биде флексибилно избрана на кој било начин, што е многу погодно. Забелешка дека овие LED стринг светла бараат три батерии, не вклучуваме батерии. ★ 【Лесен за употреба】 Само залепете ја на прозорецот, користете ја батеријата и притиснете го копчето Вклучено/исклучување за употреба (режим на осветлување : стабилно и светло светло). Вие нема да ја пропуштите шансата да добиете прекрасен висички фенер, кој Може да се користи како впечатлива декоративна фокусна точка во вашиот дом и ќе создаде поромантична атмосфера за вас ноќе. ★ 【Лесно е да се обеси】 Божиќната ламба за декорација има Божиќна форма на Деја Мраз со чаша за вшмукување, што не му штети на идот. Можете да го обесувате на новогодишна елка, прозорец или влезна врата или да ја користите како декорација на работната површина каде било, и може да се користи повторно.

Други карактеристики

Item Type:
Christmas Light
Material:
ABS+PVC
Weight:
Approx. 125g / 4.4oz
Product Size:
Approx. 23x16x2cm / 9.1x6.3x0.8in
Power Supply:
3xAAA batteries (not included)
Applicable Scenarios:
Christmas tree, Christmas party decoration, shop ambient, bar and inn decoration
Package List:
1 x Decorative Light(Battery Not Included)1 x Suction Cup
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Најдобри понуди