.

.

СОЛУСТЕР 3 парчиња Прекрасни Новогодишни Украси ВНАТРЕШНА ФОРМА НА Елка ПРЕДВОДЕНИ СВЕТЛА

СОЛУСТЕР 3 парчиња Прекрасни Новогодишни Украси ВНАТРЕШНА ФОРМА НА Елка ПРЕДВОДЕНИ СВЕТЛА

DEN 360.64

Количина на стоки
Тековен

ОВИЕ БОЖИЌНИ дрвја ПРЕДВОДЕНИ светла се многу издржливи и деликатни Изработен од врвен материјал, многу нежен и издржлив. Убава декорација За Божиќ, забава, дом, прослава. Оваа столна ламба има дизајн На новогодишна елка и добар квалитет. Ставете го на креветот, масата за вечера, масичката или на кое било друго место во вашата куќа за да ја направите декорацијата на вашиот дом поуникатна. ОВИЕ БОЖИЌНИ дрвја ПРЕДВОДЕНИ светла се многу издржливи и деликатни. Изработен од врвен материјал, многу нежен и издржлив. Убава декорација За Божиќ, забава, дом, прослава. Оваа столна ламба има дизајн На новогодишна елка и добар квалитет. Ставете го на креветот, масата за вечера, масичката или на кое било друго место во вашата куќа за да ја направите декорацијата на вашиот дом поуникатна. Описдали сакате деликатна и убава ДЕКОРАЦИЈА НА ЛЕД светилка? Овасветилка има дизајн На Новогодишна елка и добар квалитет. Тоа создава ахармантна и празнична атмосфера. Совршени украси за одмор и забави или едноставно ставете ја домашната работна површина за да биде ноќно светло.Карактеристики-Боја : Зелена.

Други карактеристики

Најдобри понуди