.

.

Елка Здолниште Дизајн Име Божиќ Кадифен Дрво Здолниште 48 30 36 Инчи Врзани Божиќ Декорација

Елка Здолниште Дизајн Име Божиќ Кадифен Дрво Здолниште 48 30 36 Инчи Врзани Божиќ Декорација

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

- Делукс Фантазија Феникс Божиќното Дрво Здолниште Е Дизајнирано Со Деликатно Отворање На Стегање, Мекиот И Лесен Материјал Лесно Се Вклопува На Подот, 3 Вратоврски Со Црвено Јаже Се Погодни За Инсталација и Фиксација и Убава Шема Целосен Процес на Печатење! - Висококвалитетен Полиестерски Кадифен Материјал, Мек И Мек, Лесен И Нежен, Добар Допир, Отпорен На Абење, Не Пилинг, Антиалергиски, Убава Боја, Без Избледување, Лесен За Чистење, Може Повторно Да се Користи Неколку години!. Стандардна Големина На Производот, 30-36-48/Инчен Дијаметар, Погоден За Сите Големини На Новогодишни Елки И Внатрешен Распоред На Домот. Ова Совршено Божиќно Кадифено Здолниште Е Погодно За Божиќ, Нова Година, Празнична Забава, Промоција, Годишна Прослава, Активност Во Заедницата, Сценски Перформанси, Распоред На Сцени, Внатрешна Декорација Итн. Со Пријателски Дизајн, Фина Изработка, Прекрасни Дезени И Висококвалитетни Материјали, Таквото Совршено Здолниште За Новогодишна Елка Ќе Ви Донесе Интересен Празник И Поубаво И Модерно Искуство. - Делукс Фантазија Феникс Божиќното Дрво Здолниште Е Дизајнирано Со Деликатно Отворање На Стегање, Мекиот И Лесен Материјал Лесно Се Вклопува На Подот, 3 Вратоврски Со Црвено Јаже Се Погодни За Инсталација и Фиксација и Убава Шема Целосен Процес на Печатење!. - Висококвалитетен Полиестерски Кадифен Материјал, Мек И Мек, Лесен И Нежен, Добар Допир, Отпорен На Абење, Не Пилинг, Антиалергиски, Убава Боја, Без Избледување, Лесен За Чистење, Може Повторно Да се Користи Неколку години!. Стандардна Големина На Производот, 30-36-48/Инчен Дијаметар, Погоден За Сите Големини На Новогодишни Елки И Внатрешен Распоред На Домот.

Други карактеристики

Најдобри понуди