.

.

9 Мали Украсни Новогодишни Елки 7 см-Зелено-Сиво-Бело

9 Мали Украсни Новогодишни Елки 7 см-Зелено-Сиво-Бело

DEN 215.52

Количина на стоки
Тековен

9 Новогодишни елки 7 см Боја : Разнобојни. Тип : Божиќна декорација. Комплет од 3 зелени, сиви, бели елки 7 см. Украсете ја вашата маса или вашата дневна соба со овие мали дрвја совршени За Божиќ!.

Други карактеристики

Најдобри понуди