.

.

Милистен 12 парчиња Мини Божиќни Венци Украс Од Ламба Вештачки Венци Со Лакови Мали Приврзоци Божиќни Украсни Венци Украси за Елка Влезната Врата 2,8 СМ

Милистен 12 парчиња Мини Божиќни Венци Украс Од Ламба Вештачки Венци Со Лакови Мали Приврзоци Божиќни Украсни Венци Украси за

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Синтетички Материјал Сисал Коноп Материјал : божиќ декорација мал венец е направен од издржлив сисал коноп материјал, кој може да се користи за долго време. Големината е околу 2,80 x2, 80x1, 00cm / 1,10 x1, 10x0, 39in. Божиќна Декорација Мал Венец : Божиќниот венец има елегантен изглед и е убав божиќен украс приврзок шарм кој ќе ви помогне да го декорирате вашиот дом. : Божиќна декорација малите венци се и убави, погодни за излози, влезни врати, дворови, ходници и украси на ѕидови, за да го прослават Божиќ и Нова година. празнична атмосфера : можете да ја користите божиќната декорација мал венец насекаде, без разлика дали е внатрешен или надворешен, можете да го користите за украсување и зголемување на атмосферата. Додаток за новогодишна Елка : Користете го овој шик и прекрасен венец За Божиќна декорација како додаток за виси украси за Вашата Елка или користете го како позадина на текстурата и амбиентот на вашата забава. Карактеристики материјал : сисал коноп.Големина : Околу 2, 8Х2, 8Х1, 00м/1, 1Х1, 1Х0, 39ин.Сисал Коноп Материјал : божиќ декорација мал венец е направен од издржлив сисал коноп материјал, кој може да се користи за долго време. Големината е околу 2,80 x2, 80x1, 00cm / 1,10 x1, 10x0, 39in.Божиќна Декорација Мал Венец : Божиќниот венец има елегантен изглед и е убав божиќен украс приврзок шарм кој ќе ви помогне да го декорирате вашиот дом.

Други карактеристики

Најдобри понуди