.

.

Ацтеките Календар Елка Здолниште Мека Божиќна Елка Мат Божиќ Украс За Одмор Партија Дома 30 x30

Ацтеките Календар Елка Здолниште Мека Божиќна Елка Мат Божиќ Украс За Одмор Партија Дома 30 x30

DEN 956.80

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетни материјали : Изработени од полиестер, ткаенината е удобна и мека Топли Украси : Здолништата За Новогодишна елка додаваат романтична и топла празнична атмосфера на семејство или забава, а персонализираната Елка со дезен ќе го направи вашето празнично искуство уникатно. Големина : Здолништето За Новогодишна елка е достапно во три големини : 30 "х 30", 36" х 36", 48" х 48", ве молиме потврдете ја големината што ви треба пред да ја купите. Прилика : Украсете Ја Елката дома, училиште, канцеларија, продавница итн. да поминат топли празници заедно. Можете исто така да ставите украси што ви се допаѓаат на здолништето на дрвото. Идеален Божиќен Подарок : Фустаните За Новогодишна елка се одлична опција за подарок за семејството, пријателите, колегите и соседите, носејќи топла Божиќна атмосфера во нивниот дом. Висококвалитетни материјали : Изработени од полиестер, ткаенината е удобна и мека. Топли Украси : Здолништата За Новогодишна елка додаваат романтична и топла празнична атмосфера на семејство или забава, а персонализираната Елка со дезен ќе го направи вашето празнично искуство уникатно. Големина : Здолништето За Новогодишна елка е достапно во три големини : 30 "х 30", 36" х 36", 48" х 48", ве молиме потврдете ја големината што ви треба пред да ја купите.

Други карактеристики

Најдобри понуди