.

.

Ова не е вежба Божиќ што виси чорапи за порибување за Божиќно дрво за одмор дома

Ова не е вежба Божиќ што виси чорапи за порибување за Божиќно дрво за одмор дома

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Ова печатено божиќно порибување е изработено од полиестер, мека и удобна ткаенина, која ви носи топлина на домот. Големина : Симпатичното Божиќно порибување доаѓа во само една големина. Но, има многу простор за подароци. Совршен Божиќен подарок : Ова удобно божиќно порибување е совршено за давање. Дајте му на пријател, член на семејство или колега. Уживајте во духот на Божиќ со овие слатки Божиќни чорапи и направете добри спомени. Дизајн : Овој божиќен чорап ја усвојува технологијата за печатење, Божиќната уста за чорап со кука, лесно да се обеси на кое било место што сакате да го украсите, исто така може да се користи како торба за подароци. За да додадете на празничната топлина. Совети за перење : Овој божиќен виси чорапи за порибување може да се измие со рака или машина. Не се впивате долго време, не бегајте, а температурата на течноста за перење не треба да надминува 45ºC. Направени во САД или увезени. Материјал : Ова печатено божиќно порибување е изработено од полиестер, мека и удобна ткаенина, која ви носи топлина на домот. Големина : Симпатичното Божиќно порибување доаѓа во само една големина. Но, има многу простор за подароци.

Други карактеристики

Најдобри понуди