.

.

5#GS Божиќ печатено порибување волна, приврзоци за Божиќни украси, чорапи за торби за подароци

5GS Божиќ печатено порибување волна, приврзоци за Божиќни украси, чорапи за торби за подароци

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Полиестер (针织) Затворање на привремено.Ова порибување на Божиќната декорација користи класична црвена и бела боја како основна боја и печатена буква.Ова е вечен класик. Класичниот дизајн на Божиќните чорапи додава празнична топла атмосфера и го разубавува вашиот живот. Мекиот кадифен материјал има добар изглед, мек, лесен, не-алергичен и не паѓа.Ова Божиќно порибување не само што може да биде. Се користи за пополнување подароци за деца, но исто така е добра Божиќна декорација. Дрво, камин и соба како украс за Божиќ или забавна атмосфера. Спецификации 100% и високо квалитетен материјал : мешавина од памук. : Канцеларии | новогодишни елки | Камини за сезоната : зимски производи : Абсорбента ,, Големина на дезодоранс : Фрејтип : Среден пакет Содржина : 1 компјутер чорап. Затворање на привремено.Ова порибување на Божиќната декорација користи класична црвена и бела боја како основна боја и печатена буква.Ова е вечен класик. Класичниот дизајн на Божиќните чорапи додава празнична топла атмосфера и го разубавува вашиот живот. Мекиот кадифен материјал има добар изглед, мек, лесен, не-алергичен и не паѓа.

Други карактеристики

Најдобри понуди