.

.

Божиќни украси во enенпех затворен, Божиќни снежни глобуси Симпатична Дедо Мраз снежна елка предводена Божиќна декор за таблети, камин, дневна соба снежен човек

Божиќни украси во enенпех затворен, Божиќни снежни глобуси Симпатична Дедо Мраз снежна елка предводена Божиќна декор за таблети,

DEN 937.60

Количина на стоки
Тековен

? Има прекрасен снежен глобус со статуа на Дедо Мраз/Снежен човек и новогодишна елка, а во неа има мал снег, вклучете го прекинувачот, музиката почнува да се свири, ватерполо се сјае, а снегот магично ќе се тресе кога ќе се тресе , полн со празнична атмосфера Убавиот снежен глобус не е погоден само за која било просторија или декорација, многу погоден за банкети, приеми, состаноци и други места за настани, туку можете да го дадете како Божиќен подарок или роденденски подарок на вашите деца, добри пријатели или соученици. ? Тој е изработен од пластичен материјал. Дијаметарот на производот е 8,5 см. Вкупната висина на производот е 10 см. ? Одлична декорација за дневна соба, спална соба, канцеларија, продавница, свадба, забава, итн. Опис : Има прекрасен снежен глобус со статуа на Дедо Мраз/Снежан и новогодишна елка, и има мал снег во неа, вклучете го прекинувачот , музиката почнува да свири, ватерполо светнува, а снегот магично ќе трепере кога се тресе, полн со празничка атмосфера. Најдоброто снег глобус не е погоден само за која било просторија или декорација, многу погоден за банкети, приеми, состаноци и други места за настани, но можете да го дадете како Божиќен подарок или роденденски подарок на вашите деца, добри пријатели или соученици.

Други карактеристики

Најдобри понуди