.

.

Haibing zipper смола патент Повлечете прстен од крајот на краевите патенти за торби за облека за торбички, патент за шипка за шиење

Haibing zipper смола патент Повлечете прстен од крајот на краевите патенти за торби за облека за торбички, патент за шипка за шиење

DEN 830.72

Количина на стоки
Тековен

Едноставен и практичен дизајн, мазен и издржлив Изработени од високо квалитетни материјали за да се обезбеди дополнителна јачина и сигурност. Лесно е да се шијат предмети, можете да го направите ова одличен избор. Погодно за занаети за шиење : Овие најлонски патенти можат да се користат за дизајн на облека, јакни, палта, занаети, шатори, облека, декорација на DIY. Различни различни бои и големини на патент за да ги задоволите вашите различни потреби, можете да изберете соодветен патент според бојата на облеката. Лизгачот/влечењето е многу мазен, издржлив и не е лесен за избледување, и може да се користи во шиење на домаќинства и занаетчии. 20см, 30смматеријал : најлонаме : Големина на патент Ширина : 15,20,30 см пакаж : 2 парчиња/лотота : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на проектот може да биде различна од сликата. Поради рачно мерење, дозволете 1- 3мм различен опсег на апликации : патентите за шиење разновидни должини се погодни за сите видови занаети за шиење, вклучително и шиење обични панталони, здолништа, облека за миленичиња, рачни кеси, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди