.

.

8 парчиња 4pairs g -кука бран на бранот Адаптер за лизгање на лизгање - лента за појас за кучиња хардвер карабини карабини кука на отворено мрежење на слајдови на ранец н

8 парчиња 4pairs g -кука бран на бранот Адаптер за лизгање на лизгање - лента за појас за кучиња хардвер карабини карабини кука на отворено мрежење

DEN 127.20

Количина на стоки
Тековен

Бр Затворање на тока. Миење на рацете. 【Материјал】 Направен од висока тврдост, без 'рѓа, отпорен на абење и отпорен на корозија материјал од легура на цинк. Со електропланирање на третман, може да донесе мазна површина, без гребнатини и отпорност на прашина и вода. 【Користете】 метален прицврстувач за ранец на DIY, што се користи за мрежење со чанти, мрежи за рамо за торбичка, ранец за мрежење и појас за багаж. 【Висококвалитетна црна g кука】 Овие g кука на g се изработени од квалитетен материјал за легура на цинк со цврста конструкција, супериорна сила и перформанси. Не е лесно да се пробие. Да се ​​задржи високо ниво на оптоварување на јачина/затегнување. Исклучителна изработка, траен и долг животен век. 【Мултифункционално】 Трајни и лесни за употреба, товата на мрежи е брзо ослободување и доволно силна за да се користи како висина занает. Со оваа мултифункционална и нежна тока, можете лесно да ја дизајнирате и да ја DIY торбата со уникатен стил и да додадете дополнителна убавина. 【Што добивате】 4 пара G токи (4 лево + 4 десно). Карактеристики : 1. Изработено од голема тврдина, без 'рѓа, отпорен на абење и отпорен на корозија материјал за легура на цинк. Со електропланирање на третман, може да донесе мазна површина, без гребнатини и отпорност на прашина и вода. За разлика од другите класични лизгачи без кука, нашите лизгачи на g куки можат да ја прилагодат должината на мрежницата по потреба и да користат куки за да ги поврзат и обезбедат мрежите за шиење за затегната состојба. Додажлив и лесен за употреба, товата за мрежи е брзо ослободување и доволно силна за да се користи како висина занает.

Други карактеристики

Најдобри понуди