.

.

50 парчиња бисер цвет копчиња од ринестон, пенливи кристални шноли за декорација на венчаница облека облека за шиење додатоци за шиење

50 парчиња бисер цвет копчиња од ринестон, пенливи кристални шноли за декорација на венчаница облека облека за шиење додатоци

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

Име : копчиња од бисер Секое копче изработено од бисер од ринестон и легура. Додатоци за бисери од смола од цветна форма на смола. Апликација : Деликатен и елегантен дизајн одличен за декор за покани за венчавки, декор на букети, цветниот центар, ленти за глава. Употреба : капа, торба, лента за глава, внатрешна декорација, венчаница, облека, декорација на рамки. Име : копчиња од бисер. Секое копче изработено од бисер од ринестон и легура. Додатоци за бисери од смола од цветна форма на смола. Апликација : Деликатен и елегантен дизајн одличен за декор за покани за венчавки, декор на букети, цветниот центар, ленти за глава. Употреба : капа, торба, лента за глава, внатрешна декорација, венчаница, облека, декорација на рамки. Боја : Сребрена големина : 16мм/0,63inch Како да се користи : Лепак на името : копчиња од бисер од типот : Облик на рингестони : материјал во форма на тркалезна форма : Пакет со бисер/легура Вклучи : 50 парчиња рингестони Копчиња Топло совети : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди