.

.

C&D Визионерска апликација Канибал труп - лого -лепенка, црна

C&D Визионерска апликација Канибал труп - лого -лепенка, црна

DEN 95.84

Количина на стоки
Тековен

100% памук Направено во САД. Железо или шијте на која било облека. Врвен квалитет, детален вез. Пеглани закрпи нема да излезат. Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе!. C&D Визионер е производител и дистрибутер на големо за лиценцирана стока за забава и оригинални уметнички дела. Канибалски труп - лепенка за лого.

Други карактеристики

Најдобри понуди