.

.

Мини череп глава смртна крстосница панк -рок велосипедист дух, цртан филм за Ноќта на вештерките, железо на везени лепенки за јакна торбички фармерки ранец облека DI

Мини череп глава смртна крстосница панк -рок велосипедист дух, цртан филм за Ноќта на вештерките, железо на везени лепенки за јакна

DEN 92.64

Количина на стоки
Тековен

Кликнете/слајд на следните слики за големината Упатства за апликација. - Ставете го везот на ткаенината. - Покријте го везот со тенка памучна крпа, а потоа железо на лепенката 20 секунди на 150 C (300 F). - Свртете ја облеката однадвор и железо на време на лепенка 5-10 секунди. - Нека се олади. - Зашијте се на работ на печ за везови за подобро прицврстување (доколку е потребно). Забелешки : - Препорачуваме да го залепите работ на лепенката за подобро прицврстување. - Се препорачува да се сврти облеката однадвор кога се мие. Политики за испорака : - Сите артикли се испорачуваат од Бангкок - нарачките се испраќаат во рок од 2-3 работни дена по целосна исплата - ако клиентот не избере надградба на пратката, пакетот ќе биде испратен со стандардна проследена воздушна пошта. - Испорака на испорака Време на олово : 10-14 работни дена за САД, Канада- Испорака на испорака Време на олово : 7-14 работни дена за Австралија, Велика Британија, Германија, Франција.

Други карактеристики

Најдобри понуди