.

.

200 комплети комплет за прицврстувачи на прицврстувачи со алатка, линда мулти-боја 9,5 мм метални копчиња за предвремени прстени со прицврстувачи на клешти Притиснет

200 комплети комплет за прицврстувачи на прицврстувачи со алатка, линда мулти-боја 9,5 мм метални копчиња за предвремени прстени со прицврстувачи

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Вонреден квалитет - сите прилепувања се изработени од висококвалитетен бакар, кој не е лесен за 'рѓа и деформација и има долго време за складирање по употреба ? Широк спектар на употреба - овие прилепувања се користат за шиење со рака и поправка на облека. Може да го направи вашиот костум поуникатен!. Едноставно работење - нашите клешти за пресили се лесни за употреба, и можете да го направите тоа брзо и лесно, водени од упатства и видеа. Удобно складирање - 200 комплети на прилепувања и фиксни алатки за монтирање се ставаат во про transparentирна кутија за складирање со отстранлива рамка. Можете полесно да го чувате или носите. Гаранција за задоволство на клиентите - ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на професионални клиенти. Ние нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите и замена на живот.

Други карактеристики

Најдобри понуди