.

.

Свеста за сложувалка за аутизам Декоративни 10 широки, 10 ролни од дворот

Свеста за сложувалка за аутизам Декоративни 10 широки, 10 ролни од дворот

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Четири 10 дворови (30 стапки) ролни од Tesadorz Deco Mesh, дарежлива ширина од 10 инчи, во бои за подигнување на свеста за аутизам (кралска сина, црвена, жолта, зелена) Оваа комбинација на бои со тематски аутизам е совршена за оние што сакаат да создадат занаетчиски проекти насочени кон свесност за аутизам. Оваа луксузна деко -мрежа може да се користи за проекти за занаетчиски и надворешни занаети. 4 ролни декоративни мрежи имаат метални ленти со акцент за да ја надополнат секоја боја на решетката и да помогнат да се направи решетката поп со боја. Обоената декоративна мрежа од 10 инчи може да се користи за правење венци со употреба на рамки за пена, слама и жица. Покрај тоа, тоа прави одлична лента за подароци, стрими, украси и многу повеќе. Четири 10 дворови (30 стапки) ролни од Tesadorz Deco Mesh, дарежлива ширина од 10 инчи, во бои за подигнување на свеста за аутизам (кралска сина, црвена, жолта, зелена). Оваа комбинација на бои со тематски аутизам е совршена за оние што сакаат да создадат занаетчиски проекти насочени кон свесност за аутизам. Оваа луксузна деко -мрежа може да се користи за проекти за занаетчиски и надворешни занаети.

Други карактеристики

Најдобри понуди