.

.

Мелем Дотком Роденденска Торта Разнобојно Црево Глазура За Усни Сет Сјај За Усни Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мазн?

Мелем Дотком Роденденска Торта Разнобојно Црево Глазура За Усни Сет Сјај За Усни Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна

DEN 73.44

Количина на стоки
Тековен

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки Ако Имате Било Какви Прашања. Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Нашата Козметика Никогаш Не Се Тестира На Животни, Лесно Се Перат И За Чувствителна Кожа. Да, Користете Благ Сапун И Вода. Се Препорачува За Возраст Од 5 И Повеќе Години. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Текстурата На Сјајот За Усни Е Фина И Свиленкаста, Лесна За Нанесување И Лесна За Боење. Водоотпорна и Долготрајна, Така Што Вашата Шминка За Усни Трае Без Оштетување. Мелем Дотком Роденденска Торта Повеќебојно Црево Глазура За Усни Сет Сјај За Усни Сјај За Усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Боја На Пристигнување Јасни Пакувања За Сјај За Усни За Тинејџери Повеќебојно црево глазура за усни сет сјај за усни сјај за усни Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мека Боја На Пристигнување Целосна Усна сјај Жени 15мл Материјал : Пластична Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди