.

.

Слатки Балсами За Усни Сјај За Усни Повеќенаменска Сенка За Очи Глина Кадифе Сјај За Очи Кармин Сјај За Усни Повеќенаменска Сенка За Очи Усна Кадифе Сјај Сенка За О?

Слатки Балсами За Усни Сјај За Усни Повеќенаменска Сенка За Очи Глина Кадифе Сјај За Очи Кармин Сјај За Усни Повеќенаменска Сенка За Очи Усна

DEN 130.56

Количина на стоки
Тековен

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Популарни Бои, Може да Ги Задоволи Вашите Дневни Потреби Барања за Шминкање На Усните Забелешка : Пред Да Го Нанесете Карминот На Усната, Пробајте Го На Вашиот Зглоб За Да Бидете Сигурни Дека Не Сте Алергични На Производот. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел. Бојата Може Малку Да Варира Поради Поставувањето На Бојата На Секој Поединечен Монитор. Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Слатки Балсами За Усни Сјај За Усни Повеќенаменска Сенка За Очи Глина Кадифе Сјај За Очи Кармин Сјај За Усни Повеќенаменски Сенки За Очи Кадифе Сјај За Очи Кармин Сјај За Усни Повеќенаменски Сенки За Очи Глина Кадифе Сјај За Очи Кармин Сјај За Усни Повеќенаменски Сенка За Очи Усна Кадифе Сјај Кармин Материјал : Залепете Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди