.

.

Професионална Шминка Усна Не Е Кармин Бледнее Водоотпорен За Сјај И Ја Навлажнува Лесната Нелеплива Усна Кармин Ѕвезда Кармин Не Бледнее Глазура Чаша Мат

Професионална Шминка Усна Не Е Кармин Бледнее Водоотпорен За Сјај И Ја Навлажнува Лесната Нелеплива Усна Кармин Ѕвезда Кармин Не

DEN 47.52

Количина на стоки
Тековен

●Мат Течна Глазура за Усни ● 1 ПАРЧИЊА Мат Течен Кармин и чист материјал. Дајте им на усните долготрајна боја. Мат кадифена платнена површина, обезбедува, долготрајна и водоотпорна боја, формулирана со луксузна, вистинска мат завршница, мека како свилата. Кармин : нашиот кармин за ревитализација е свилен, нелеплив. Ова е тајната на совршениот сјај за усни и прекрасниот природен изглед. Изработен е од смирувачки растителни, овошни, медни и водени екстракти. Може да ја отстрани мртвата кожа, веднаш да ги навлажнува, омекнува усните и да направи усните да изгледаат помазни и пополни. ①Глазура За Усни Со сјај За вода. Дајте си преуредување со овој Кармин. Дајте им на усните долготрајна боја. Чувајте ги усните меки и навлажнети. ●Карактеристики€Долготрајни/Светли/Навлажнувачки. Направено со Полибутен, масло Од Ланолин, масло, Испарена силициум диоксид, Пигмент за одржување на хидрирани усни. €Мулти Популарни Бои, Мулти бои на располагање. Секогаш постои еден за вас. Лесната текстура и хидратација нудат свилено чувство со нулта гравитација. Навлажнувачки Течен Кармин / Мелем За Усни, Влажни Усни, Испукани Усни и , Бојата Не Е Лесно Да Исчезне.

Други карактеристики

Најдобри понуди