.

.

Мејбелин Сензационален Кармин Во Боја, Шминка За Усни, Крем Финиш, Хидратантен Кармин, На Виолетова, Виолетова, 1 Број

Мејбелин Сензационален Кармин Во Боја, Шминка За Усни, Крем Финиш, Хидратантен Кармин, На Виолетова, Виолетова, 1 Број

DEN 79.52

Количина на стоки
Тековен

Кремаст Хидратантен Кармин : Сензационална Боја на Виолетовата боја е богат, кремаст виолетов кармин Формулиран со Шеа Путер, зад себе остава сензуално чувство и кремаста завршница за мазни, еластични усни, без пердуви или крварење. Мазна и Еластична : Високо пигментирана боја на усните со кремасто мазно лизгање за време на апликацијата што ги остава усните да се чувствуваат хидрирани, негувани и условени. Оваа хидратантна формула за кармин ќе ве однесе од ден во ноќ. Дозволете Вашите Усни Да Зборуваат : Со чист пигмент во боја, овој кармин сега е достапен во широк спектар на голи, розови, црвени и сливи нијанси кои се богати, топли и ултра ласкави. Сега, тоа е сензационално. Истражете Ја Вашата Креативност : ние сме посветени на славење на убавината, самоизразувањето и креативноста со нашата целосна линија на шминка, од темели, креми за бб, коректори и бронзери до маскари, моливи за веѓи, ајлајнери и кармин. Мејбелин Њујорк : бренд за шминка број 1 за секој изглед, стил и тон на кожа; комбинираме технолошки напредни формулации со експертиза во тренд и работ На Њујорк; Разновиден, на пулсот, инспириран од градот и тестиран на неговите улици.

Други карактеристики

Најдобри понуди