.

.

Луксузен Изглед Кадифена Усна Кал Нелеплива Чаша Без Шминка Без Бледнее Кармин Сјаен Овошје Пукна Усна Сјај Пакет

Луксузен Изглед Кадифена Усна Кал Нелеплива Чаша Без Шминка Без Бледнее Кармин Сјаен Овошје Пукна Усна Сјај Пакет

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

●Совршен Подарок●Совршено Спакуван Како Роденденски Подарок За Пријателите Или Семејството Совршен За Секоја Пригода Како Датум, Забава, Свадба, Бар, Матурска, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Секојдневна Шминка. ●Премиум Кармин●Сјајот За Усни е Лесен, нелеплив и Навлажнувачки. Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, нелепливи За Чашата, Лесни за Носење и нема да Избледат. За Искуството, Овој сатенски Кармин богат со Пигменти Носи Боја На Усните и Обезбедува До 6 Часа Хидратација Во Една Сесија. ●Повеќе Кармини●Нашите Кармини Доаѓаат во 8различни Бои и 2 Различни Текстури за Да ја Надополнат Уникатната Убавина на Жените и Девојките. Покажете Ги Вашите Уникатни Квалитети Со Оваа Нијанса, Едноставно Спарете го со Високо Пигментиран Кармин или Течен Кармин За Најголем Сјај Што Некогаш сте Го Виделе Што Нема Или Избледува. ①Здравје И Природно Сетот За Мелем За Усни Не Содржи Никакви Хемикалии, Тој Е Долготраен, Шармантен И Ви Помага Да Бидете Поубави. Издржлив И Водоотпорен, Ве Молиме Носете Го Долго Време. ●Лесен За Употреба И Чистење ● Нанесете Непречено Без Треперење Или , Лесен За Нанесување Сјај За Усни. Нема Потреба Да Се Грижите. Нека Имате Природни И Дарежливи Усни, Блескави.

Други карактеристики

Најдобри понуди