.

.

САПУН ЗА Веѓи УИОПЈИОМ Комплет За Восок За Веѓи, Чист Гел За Веѓи Со Четка За Веѓи Брич За Веѓи, Водоотпорен Восок За Веѓи Долготраен 3д Сет За Восок За Стилизирање ВЕ

САПУН ЗА Веѓи УИОПЈИОМ Комплет За Восок За Веѓи, Чист Гел За Веѓи Со Четка За Веѓи Брич За Веѓи, Водоотпорен Восок За Веѓи Долготраен

DEN 125.92

Количина на стоки
Тековен

1* јасен восок за веѓи (10гр) 1* 90° спирална четка за веѓи. 1* преклопен брич за веѓи. Крем за стилизирање на веѓите, безбоен, без мирис, транспарентен, одличен ефект на стилизирање, ги прават веѓите тродимензионални и природно подебели. Шминката на веѓите трае подолго по нанесувањето гел за веѓи; кремот за веѓи брзо се суши за да формира филм во рок од 20 секунди по нанесувањето, а по сушењето нема бело стадо. Умерено меки и тврди влакна, главата на четката за веѓи може слободно да се свитка и исправи според навиките за користење. Создадете природно меки, пополни, подебели, волуменски веѓи. ●Сет За Гел За Стилизирање веѓи Q : пакетот вклучува 1 x чист восок за веѓи, 1 x брич за веѓи, 1 x четка за веѓи, главата на четката може слободно да се прилагоди.Можете лесно лесно да ја изострите веѓата за очи до меки и волумен со комплетот за гел за веѓи. ●Меки Поставки За Веѓи● : Кремот за Обликување Веѓи помага да се додаде дебелина, волумен на веѓите за поцелосни веѓи,да се подобри ефектот на проток на веѓи, да се создаде тродимензионална форма; меките веѓи прават вашата шминка за очи да изгледа подиво и да ве направи пошармантни и посигурни. ●Водоотпорен кремот за веѓи брзо се суши за да формира филм во рок од 20 секунди по нанесувањето,а по сушењето нема бело флок.

Други карактеристики

Најдобри понуди