.

.

Ретка Убавина Од Селена Гомез Позитивен Лесен Свилен Хајлајтер На Допир

Ретка Убавина Од Селена Гомез Позитивен Лесен Свилен Хајлајтер На Допир

DEN 581.60

Количина на стоки
Тековен

Клинички Резултати : во независна студија за потрошувачи на 56 лица : - 100% рече дека и дава на кожата сјајност со висок сјај што не бледне цел ден. - 100% рекоа дека не изгледа пепел или прашкаст и му ласка на секој тон на кожата. 100% рекоа дека и дава на кожата здрав сјај со природен изглед. Иновативен хајлајтер во прав кој и дава на кожата инстант сјај сличен на стакло за лесен сјај со природен изглед кој трае.

Други карактеристики

Најдобри понуди