.

.

влажни n Диви Усна Крем Облак Pout w/Бел Слез, Светло-Кафеава Fluffernutter | Арган Масло | Витамин Е | Бел Слез Со Вкус

влажни n Диви Усна Крем Облак Pout w/Бел Слез, Светло-Кафеава Fluffernutter | Арган Масло | Витамин Е | Бел Слез Со Вкус

DEN 95.84

Количина на стоки
Тековен

Усните На Облак 9 : Пумпајте ја вашата пута со помош на овој кармин со висок пигмент, со големо влијание, натопен со сладок И жив Бел Слез во Прав Овој течен кармин е ултра кремаст, така што можете да постигнете прекрасна боја со едно лизгање. Состојки Што Ги Сакаат усните : додадовме состојки Како Масло Од Арган, Масло Од Авокадо и Витамин Е за да ви помогнеме да ги одржувате усните нахранети и среќни. Мат Финиш : Уживајте во богата боја која се применува рамномерно, додека оставате прекрасно мека мат финиш. Ултра-Хидратантен : Формулиран со Натриум Хијалуронат, овој мус за усни обезбедува интензивно навлажнувачко олеснување додека истовремено го измазнува изгледот на фините линии. Без суровост : влажните диви производи никогаш не се тестираат на животни и секогаш се без суровост. Овој течен мус лесен како облак кармин ги бакнува усните со мека мат завршница што може да се изгради и меша. Формулиран Со Масло Од Арган, Масло Од Авокадо и Витамин Е, како и жив Бел Слез Во Прав, овој мус за усни ги храни усните додека обезбедува сладок мирис на бел слез! Измешајте за природно дифузна боја или изградете ја целосно заситената боја и дефиниција користејќи го удобно закривениот и заострениот апликатор.

Други карактеристики

Најдобри понуди