.

.

МЕИКОЛИ Син Треперлив Кармин, Магичен Кармин Што Ја Менува Бојата, Лабиалес Магикос Хранлив Затемнет Мелем За Усни Лабијален Навлажнувач За Магико Усни Мрзлив Кар?

МЕИКОЛИ Син Треперлив Кармин, Магичен Кармин Што Ја Менува Бојата, Лабиалес Магикос Хранлив Затемнет Мелем За Усни Лабијален Навлажнувач

DEN 95.68

Количина на стоки
Тековен

ПРОМЕНА НА БОЈАТА : ИЗВЕСТУВАЊЕ : тоа е нијанса на усни која длабоко дамки Мат Црна По аплицирањето, тоа е промена На Тула Црвено.Сината ќе изгледа Виолетова по аплицирањето. Откако ќе го избришете со марамче по некое време, ќе Биде Розово, со малку треперење. ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНО : ова големо влијание, има живописно color.It комбинира незаменлива формула со супериорна удобност и е направена за да испорача целосно заситена исплата на покриеност со само едно лизгање, остава неверојатна дамка. МАЗНА и ДОЛГОТРАЈНА : Исклучително удобна формула и мека кремаста текстура се лизгаат без напор.По аплицирањето, може да трае неколку часа, затоа не грижете се повторно да аплицирате кога ќе излезете run.It е погодно за оние љубители на спортот. МЕЛЕМ ЗА УСНИ ЗА НАВЛАЖНУВАЧКИ КРЕМ : Нежно негувајте, хидрирајте, враќајќи ја младоста-негувајќи ја влагата.Овој производ може да создаде природни драматични задебелени усни. Прекрасното пакување е погодно за лична употреба или испраќање како подарок. ВЕГАНСКИ И БЕЗ СУРОВОСТ : овој производ е формула благ. Забелешка : Како и со целата козметика, советуваме да се направи мал тест за лепенка за кожа пред да се нанесе бидејќи кожата на секого е различна.Вегански и не тестирани на животни. Големина на производот : 3, 23Х1, 06Х1, 06 инчи/компјутер.

Други карактеристики

Најдобри понуди