.

.

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослива торбичка за складирање кармин организатор за складирање на сјај за усни, Моден Цртан филм 2008

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослива торбичка за складирање кармин организатор за складирање на сјај за усни,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини. Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа за удобно чувство на раката. пренослив : Опремен со мало огледало, лесен за излегување поправете ја шминката. Лесно се става во Чантата или Чантата со Вкрстено Тело. Уникатен Подарок : совршено е да се подарите како сладок корисен подарок на вашите најблиски. Исто Така, што е одлично за пешачење, патување, свадба, забави итн. Персонализирано прилагодување : областа на моделот може да се замени со вашата омилена слика, ова е бесплатна услуга за прилагодување, само треба да ни ја испратите сликата. Ви благодариме за гледање на нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Други карактеристики

Најдобри понуди