.

.

Алексис Лафрениер Автограм Њујорк Ренџерс Акрилик Пак-Горниот Палубата-Автограм Нхл Пакови

Алексис Лафрениер Автограм Њујорк Ренџерс Акрилик Пак-Горниот Палубата-Автограм Нхл Пакови

DEN 9599.84

Количина на стоки
Тековен

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови. На 6 октомври 2020 Година, Њујорк Ренџерс го избра Алексис Лафренир Со изборот Број 1 во Нацртот за Влез во НХЛ. Сите знаевме дека ова дете е посебно кога доминираше на рана возраст. Лафренир имаше 42 гола за време на неговата дебитантска сезона беа најмногу од 16-годишник откако крозби постигна 54 во 2003 година. Лафренир постигна 33 гола во лигата и 50 асистенции во 36 натпревари во неговата последна година во КЛ. На меѓународно ниво, Тој и помогна На Канада У18 да го освои Златото на Купот Хлинка Грецки 2018 со 5 гола и 6 асистенции во 5 натпревари како капитен. За Време на Светското Јуниорско Првенство ВО 2020 година, тој постигна 10 поени (четири гола, шест асистенции) на пет натпревари, водејќи Ја Канада до шампионатот и заработувајќи го највредниот играч на турнирот.Лафренир го потпиша ова акрилно лого на Њујорк ренџерс пак во црно пенкало за боја. Неговиот потпис се смета за автентичен врз Основа На Петстепениот Процес На Горната Палуба.

Други карактеристики

Најдобри понуди