.

.

Роналд Акуна rуниор потпиша 16x20 Фото PSA/DNA Atlanta Braves Autographed - Autographed MLB фотографии

Роналд Акуна rуниор потпиша 16x20 Фото PSA/DNA Atlanta Braves Autographed - Autographed MLB фотографии

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Роналд Акуна rуниор потпиша 16x20 Photo PSA/DNA Atlanta Braves Autographed Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен и холограм Меморијабилија на Роналд Акуна rуниор. Меморијабилии на Атланта Храбри.

Други карактеристики

Најдобри понуди