.

.

1948 Bowman # 75 Данте Мангани Лос Анџелес Рамс ПСА ПСА 7,00 Овенија

1948 Bowman 75 Данте Мангани Лос Анџелес Рамс ПСА ПСА 7,00 Овенија

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Данте Мангани!. Одлично за секој колекционер на Рамс во Лос Анџелес. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1948 година Бауман # 75 Данте Мангани Лос Анџелес Рамс (Фудбалска картичка) ПСА ПСА 7,00 овни. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички.

Други карактеристики

Најдобри понуди