.

.

Милиард Карате Појас Дисплеј-Држи 10 Боречки Вештини Ремени-Персонализирајте Со Налепници

Милиард Карате Појас Дисплеј-Држи 10 Боречки Вештини Ремени-Персонализирајте Со Налепници

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Прикажете Ги Вашите Достигнувања-со највисоко оценетиот дисплеј на Ременот На Милиард кој е конструиран од вистинска иверица од бреза Згодниот природен дрвен тон е совршена позадина за убаво прикажување на вашите достигнувања. Персонализирајте Го – екранот доаѓа со пакет бонус налепници-совршен за прилагодување на вашата табличка со имиња. Ремени И Трофеи-патентираниот дисплеј На Милиард доаѓа со 10 плакети за држење на ремените и два краја за закачување на вашите трофеи. Работи со карате, таеквондо, ММА и други појаси. Лесно За Закачување - вашиот дисплеј доаѓа со целиот потребен хардвер и упатства за закачување на екранот на вашиот ѕид. Вистинска Услуга-кога ќе купите Милиард, можете да се опуштите знаејќи дека имате посветен тим од вистински луѓе подготвени да ви помогнат со какви било прашања или грижи што може да ги имате. Прикажете Ги Вашите Достигнувања-со највисоко оценетиот дисплеј на Ременот На Милиард кој е конструиран од вистинска иверица од бреза. Згодниот природен дрвен тон е совршена позадина за убаво прикажување на вашите достигнувања. Персонализирајте Го – екранот доаѓа со пакет бонус налепници-совршен за прилагодување на вашата табличка со имиња.

Други карактеристики

Најдобри понуди