.

.

Esynic Професионален базен знак совети Shaper 3 во 1 совети за знаци за алатка за билијард знаци за знаци на не'рѓосувачки челични облици за измет, билијард базен со додато

Esynic Професионален базен знак совети Shaper 3 во 1 совети за знаци за алатка за билијард знаци за знаци на не'рѓосувачки челични

DEN 175.20

Количина на стоки
Тековен

*Esynic Professional 3 in 1 Cue Tips Shaper*- : Нашата алатка Esynic Cue Tip може да работи како Shaper, Scuffer и Aerator Одлична мала алатка за обликување, подготовка и одржување на врвови. *100% сосема нов и висок квалитет* : Нашата алатка за знаци на топло издание на Есиниќ е изработена од не'рѓосувачки челик, обележаниот крај за да ви даде насока до која крајот ја извршува која акција. *Лесен за употреба*- : Нашата алатка Esynic Preferssional Pool Cue Shaper е во ергономска форма. Можете да го обликувате врвот на леснотија со малку алатка за совети. До искривување на куполата што ја сакате и компресирате за подобро задржување на креда. *Преносни дизајнирани и лесни за носење*- : Нашите совети за знаци на билијард Esynic Shaper Set 3 во 1 алатка е лесна и може лесно да се вклопат во џебот на играчите или во внатрешноста на случајот. *Прекрасни подароци*- : Нашите подароци за додатоци за билијард Esynic доаѓаат со прекрасна кутија со лого Esynic што е совршен подарок за вашиот сопруг, внук, пријатели кои играат снукер. *Esynic Professional 3 in 1 Cue Tips Shaper*- : Нашата алатка Esynic Cue Tip може да работи како Shaper, Scuffer и Aerator. Одлична мала алатка за обликување, подготовка и одржување на врвови. *100% сосема нов и висок квалитет* : Нашата алатка за знаци на топло издание на Есиниќ е изработена од не'рѓосувачки челик, обележаниот крај за да ви даде насока до која крајот ја извршува која акција.

Други карактеристики

Најдобри понуди