.

.

ДД меч 40 '' Хадес битка подготвена остра 1095 челична вежба Катана јапонски меч на самурај

ДД меч 40 '' Хадес битка подготвена остра 1095 челична вежба Катана јапонски меч на самурај

DEN 1510.40

Количина на стоки
Тековен

Специјални белешки : Не вклучувајте табела за табела за приказ на меч Состојба на Блејд : Останете од куќата на злото град. Тип на меч : Висок квалитет рачно изработен меч со целосен танг. Будизам и Фенг Шуи Функт : Останете ја злобната градска куќа. Драги мои пријатели, можеме да ги ослободиме за да го врежавте името или буквите што ги сакате на сечилото. Специјални белешки : Не вклучувајте табела за табела за приказ на меч. Состојба на Блејд : Останете од куќата на злото град. Тип на меч : Висок квалитет рачно изработен меч со целосен танг. Будизам и Фенг Шуи Функт : Останете ја злобната градска куќа. Драги мои пријатели, можеме да ги ослободиме за да го врежавте името или буквите што ги сакате на сечилото. Параметар на производот : целосна должина : 103 см/40,6 '' должина на сечилото : 70 см/27,6 '' Должина на tsuka : 26 cm/10.24 '' Ширина : 3,2 cm/1.26 '' Дебелина : 0,7 cm/0,28 HRC (цврстина) : 56 Занает : Целосно рачно, калење на вода, полнење со рака, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди