.

.

Ерик Хаас потпиша Детроит Тигерс 11х14 Фото ЈСА Коа - Автограмирани фотографии од МЛБ

Ерик Хаас потпиша Детроит Тигерс 11х14 Фото ЈСА Коа - Автограмирани фотографии од МЛБ

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ерик Хаас потпиша Детроит Тигерс 11x14 Фото JSA COA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм, меморија за Ерик Хаас. Меморијали на Кливленд Индијанци.

Други карактеристики

Најдобри понуди