.

.

1909 T206 Пор Jackек Најт Newујорк Јанкис ПСА ПСА 4,00 Јанки

1909 T206 Пор Jackек Најт Newујорк Јанкис ПСА ПСА 4,00 Јанки

DEN 8320.00

Количина на стоки
Тековен

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Портрет на варијација. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за кој било обожавател!. Одлично за секој колекционер на Yorkујорк Јанкис. Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Портрет на варијација. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за кој било обожавател!. Одлично за секој колекционер на Yorkујорк Јанкис. 1909 T206 Пор Jackек Најт Newујорк Јанки (Бејзбол картичка) (Портрет) ПСА ПСА 4,00 Јанки. Картите на Портретдеан се основани во 2001 година од Дин Ханли, колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спортови. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга.

Други карактеристики

Најдобри понуди