.

.

Џим Сом Ловец ПСА Днк Потпиша 1978 Топс Автограм

Џим Сом Ловец ПСА Днк Потпиша 1978 Топс Автограм

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

СЕРТИФИЦИРАН ОД АВТЕНТИКАТОРОТ #1 ТРЕТА СТРАНА И ЕДЕН ОД НАЈПРОДАВАНИТЕ ПОТПИСИ НА ИНТЕРНЕТ СЕКОГАШ ИСПРАЌААТ ИСТИОТ ДЕН ПЛАТЕНИ ОСИГУРЕНИКОТ. ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ИНВЕНТАРИ ВО ЛИЧНА СОПСТВЕНОСТ НЕ Е" КАПКА БРОД ,ОБЕЛЕЖИ " ОПЕРАЦИЈА СИТЕ ПРЕДМЕТИ ТУКА. ВО ТЕКОТ НА 25 ГОДИНИ НАЦИОНАЛНИТЕ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ МАСА НОСИТЕЛОТ ПРЕБАРУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗА НАС. ЦЕЛОСНО СЕРТИФИЦИРАНА ПСА ДНК ОЦЕНЕТА АВТЕНТИЧНА ПОТПИШАНА СПОРТСКА КАРТИЧКА ОД ИНТЕРНЕТ # ПРОДАВАЧОТ НА АВТЕНТИЧНИ ПОТПИСИ.

Други карактеристики

Најдобри понуди