.

.

2021 Топс серија 1 и 2 тим на Хјустон Астрос сет со Карлос Кореа и Хозе Алтув - 23 картички

2021 Топс серија 1 и 2 тим на Хјустон Астрос сет со Карлос Кореа и Хозе Алтув - 23 картички

DEN 399.20

Количина на стоки
Тековен

Ова е тим од серија 1 и 2 од 2021 година на Хјустон Астрос Во сетот ги вклучува следниве картички : : - Роберто Осуна (#2), Justinастин Верландер (#112), Јули Гуриел (#147), Кристијан Хавиер РЦ (#183), Брендон Биелак РЦ (#193), Блејк Тејлор РЦ (#228), oseозе Уркиди (#240), Карлос Кореа (#253), oshош Редик (#289), Алекс Брегман (#297), Јордан Алварез (#300), Андре Скриб РЦ (#384), oseозе Алтуве (#432), Мајкл Брантли (#434), Зак Гринке (#463), Framber Valdez (#514), Тимска картичка на Хјустон Астрос (#545), Луис Гарсија РЦ (#547), Еноли Паредес РЦ (#569) , Ленс МекКулерс rуниор (#610), Кајл Такер (#617), asonејсон Кастро (#620), Рајан Пресли (#652) - {{Ве молиме имајте предвид дека фотографиите го даваат стилот и дизајнот за целокупниот изглед на картичките во сетот}.

Други карактеристики

Најдобри понуди