.

.

Женски костуми за пливање две парчиња жени со две парчиња високи бикини поставени костими за капење со шорцеви од табла за жени

Женски костуми за пливање две парчиња жени со две парчиња високи бикини поставени костими за капење со шорцеви од табла за жени

DEN 214.24

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Направени во САД и увезени. Затворање на копчињата. 7-15 дена испорака. Материјал : Ова секси бикини е изработено од и спандекс. Ткаенината се чувствува свилена и мазна, а исто така брзо суво, истегнување, удобно и меко, осигурувајќи се дека темелно ќе уживате да го носите. Карактеристики : Топ : Гроздобер бикини со две парчиња, целосно наредени, цврста боја, трим на Рафлер, едното рамо од лево, со отстранлив подлога за притискање, не ја подобруваат вашата биста, но исто така и нема ризик од гледање. Крајно : Високо половично гроздобер дно, исто така, има и лушпана линија, ви помага да ја скриете стомакот, изгледа потенок и повисок. Повод : Womenените секси костими за капење со две парчиња се совршени за жените да користат облека за капење, костум за капење, облека на плажа и тоа е прекрасен избор за да го носите кога сакате да имате убава слика на плажа. Coomенски костуми за пливање две парчиња жени со две парчиња високи половини бикини сет за капење со костими за капење со шорцеви за жени пливање 3gender : жени Сезона : Летна прилика : Дневно, базен, морски материјал : Најлон Декорација : Ниту една облека Должина на облеката : Редовен стил Тип : Цврст стил : Секси секси , Каузален пакет вклучува : 1 SET облека за капење (содржи подлога на градите) Боја : Црна големина : Средните промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Други карактеристики

Најдобри понуди