.

.

Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40а, леплива поддршка

Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40а, леплива поддршка

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Издржливост : Нашата неопрена ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Нашата високо-одделение неопрена има одлично временски услови, озон, еластичност и отпорност на абразија. Нашиот материјал е синтетички лим за отпорност на маслото. Разновидни апликации : Овој материјал има различни апликации и е многу разноврсен. Може да се користи за запечатување, заштита, абразија, поддржува израмнување, браници, дихтунзи, влошки, итн. Висок квалитет : гумен лист со цврст неопренови на комерцијално одделение. Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Издржливост : Нашата неопрена ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Нашата високо-одделение неопрена има одлично временски услови, озон, еластичност и отпорност на абразија.

Други карактеристики

Најдобри понуди