.

.

1 ПАРЧИЊА 13 Долго 1-1/8 6061 Алуминиумска Тркалезна Прачка Цврст Т6511 Нов Струг Алуминиумски Бар Акции

1 ПАРЧИЊА 13 Долго 1-1/8 6061 Алуминиумска Тркалезна Прачка Цврст Т6511 Нов Струг Алуминиумски Бар Акции

DEN 351.84

Количина на стоки
Тековен

①Големина 1-1/8 "(29мм) Дијаметар x13 " (330мм) Должина ●Материјал●нашата алуминиумска тркалезна прачка е изработена од 6061 калуминиум, 6061 калуминиум со средна јачина, добра отпорност на корозија, способност за заварување, добар ефект на оксидација. ●Цврсти и практични ● нашите производи се сечат со автоматска машина за сечење, површината е мазна без бруси, со добра отпорност на корозија, отпорност на оксидација и не е лесна за ' рѓа, тоа е вашиот најдобар избор. ●Широка употреба+ Различни индустриски структурни делови со висока способност за заварување и отпорност на корозија, како што се производство на мебел, механички делови, прецизна обработка и обемни индустриски материјали итн. Откако ќе ги купите нашите производи, Доколку имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот во најкус можен рок. 1-1/8" 6061 Алуминиумска Тркалезна Прачка 13" Долг Цврст Т6511 Нов Струг Спецификации На Залихите : Материјал : Алуминиум 6061 Дијаметар : 1-1/8" (29мм) Должина : 13 " (330мм) Карактеристики : 6061 алуминиумот има одлична отпорност на корозија и одлични карактеристики на спојување, лесен за обработка или заварување. 6061 алуминиумот е одличен повеќенаменски инженерски материјал кој нема да ' рѓосува и има долг работен век.

Други карактеристики

Најдобри понуди