.

.

14 мерач x 14 'должина на балер жица 125 броење

14 мерач x 14 'должина на балер жица 125 броење

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Обложена единечна јамка балер жица Рачна вратоврска 14 мерач x 14 'должина. Направено во САД. Пакет-125 компјутери. Обложена единечна јамка балер жица. Рачна вратоврска 14 мерач x 14 'должина. Направено во САД. Пакет-125 компјутери. Balица за балинг со 14 метри со должина од 14 мерачи со 250 парчиња пакет со единечна јамка. Галванизирани, силни, високо квалитетни врски што треба да се користат со многу различни вертикални модели на балер. Некои може да ја наречат балер жица, жица за кауција, картонска балер жица или врски за балинг. 100% направени во САД.

Други карактеристики

Најдобри понуди