.

.

ОМАЈКИ 8W Затемнета Издолжена Led Канделабра Сијалица 2700k Топло Бело, 80W еквивалент 800 LM, Е12 База Гроздобер Едисон Б11 Издолжена Свеќа Јасно Стакло LED Лустерот Светилки,

ОМАЈКИ 8W Затемнета Издолжена Led Канделабра Сијалица 2700k Топло Бело, 80W еквивалент 800 LM, Е12 База Гроздобер Едисон Б11 Издолжена Свеќа

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Стакло Карактеристики НА ПРОИЗВОДОТ-Издолжени LED Светилки B11, Користејќи ВИСОКА Ефикасност и ВИСОКА Осветленост LED Чипови Во Филаменти, Прозрачен Интензитет е 800 Лумени, Ac 110-130 V, E12 Канделабри База, Со Заштита Од Преоптоварување, Заштита Од Краток Спој и Заштита Од Температура. Топла БЕЛА АТМОСФЕРА - 2700к Топол Бел Сјај, Пријателска И Удобна Атмосфера, Речиси Идентична по Боја со Блескаво Сијалица. € Затемнет-Надграден Дизајн За Длабоко Затемнување, Компатибилен со Повеќето Led Затемнувачи, Поддржува Прилагодување на Осветленоста на Светлината преку Led Затемнувачи, Создава Совршена Атмосфера. Ретро СТИЛ И ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА - Антички Едисон Стил Издолжена Б11 Свеќа Торпедо Форма Куршум Врвот, 360° Светлосна шема И Вистински Целосен Агол, Заменете 80 W Блескаво Сијалица СО 8w Филамент LED Сијалица, Заштедете 90% На Сметката За Електрична Енергија На Осветлување, Помалку Топлина и Инстант на. Еко-ПРИЈАТЕЛСКИ И ДОЛГ ЖИВОТ-Ултра тенок Кристал, Проѕирно Стакло со Висока Преносливост, без Жива, Без Ув, Етл Наведени, Се И Рохс Автентикат, Просечен Животен Век Од 30000 Часа, 16 Години Живот (5 Часа Дневно), 2 Години Гаранција.

Други карактеристики

Најдобри понуди