.

.

LEDЕНС ПРЕДВОДЕНА Надградба ОЕМ Сијалица

LEDЕНС ПРЕДВОДЕНА Надградба ОЕМ Сијалица

DEN 1478.40

Количина на стоки
Тековен

Мост Исправен, Не-Затемнување 00432600 Оем Директна Замена. Не Е Потребно Жици или Спојување. Arенс сноублоуер оем директна ЗАМЕНА ЛЕР (6500к) светилки. Единечна диода, исправена мост, чиста јасна сијалица. Тие не се затемнуваат кога мируваат и не треперат од бучавата на статорот. Ова е најдобрата опција ако сакате директно вклопување, без жици, без спојување, оем квалитетно надградено светло за вашиот Дувач на Снег Од Овен!! ЗАМЕНУВА ОЕМ ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА # 00432600 - ОВАА ЛЕР не е наменета да биде посветла, туку е алтернатива на халогенот.

Други карактеристики

Најдобри понуди